Tiguar overball - olivový

Kód: TI-PEB026
239 Kč 198 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Tento míček byl původně vyvinout pro dechová cvičení, nicméně v dnešní době poskytuje taký možnosti pro cvičení. Lze provádět cvičení uvolňovací, protahovací, posilovací nebo balanční. Mohou jej využít také děti jako klasický míč na házenou, vybíjenou atp.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mezi škálu balančních pomůcek se také řadí malý, měkký, a velmi lehký míček Overball.

Tento malý míček byl původně vyvinut pouze pro dechová cvičení – díky nafukování přímo ústy umožňuje zvětšování objemu plic, hlavně u dětí.

Nicméně v dnešní době poskytuje také zajímavé možnosti pro cvičení. S Overballem lze provádět cvičení uvolňovací, protahovací, posilovací nebo balanční (cviky pro dodržení rovnováhy). Všechna tato cvičení jsou důležitá jak pro správné držení těla, tak pro dobrou funkci orgánů. overball.jpg


Díky Overballu lze při cvičení zapojit hluboký stabilizační svalový systém a procvičit tak svaly, které se při normálním posilování nezapojí vůbec nebo jen velmi málo. Overball je vhodný jako rehabilitační pomůcka kolene po zranění či bolestivých částí bederní páteře.

S Overballem cvičí zejména ženy, nicméně jej mohou využít také děti, kde se funkce Overballu  proměňuje v hračku – míč.  Je možné ho používat stejně jako klasický míč na házenou, vybíjenou atp., ale díky možnostem tvarování i na různé jiné hry.

Overball se může používat jak plně nafouklý, tak i podhuštěný. Čím více je míček nafouklý, tím se cvičení stává náročnějším.

Overball doporučují jak fitness trenéři, tak fyzioterapeuti a rehabilitační kliniky.

Dostupné rozměry a barvy:

  • průměr: 23 cm
  • barvy: olivová, fialová
  • max. nosnost: 120 kg

 Ilustrační video s cviky s Overballem Tiguar:

Doplňkové parametry

Kategorie: Overbally
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: