Veslovací trenažer Total Gym ELEVATE Row ADJ™

Kód: TG-7450-B2
54 329 Kč 44 900 Kč bez DPH
Skladem za 5-7 týdnů
Můžeme doručit do:
9.9.2024
Možnosti doručení

ELEVATE Row ADJ™ jako jediný na trhu nabízí pohyb na nakloněné rovině.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Veslovací trenažer Total Gym ELEVATE Row ADJ™

Jediný veslovací trenažer na trhu, který nabízí pohyb na nakloněné rovině. To je ELEVATE Row ADJ™, na němž si můžete vyzkoušet 7 stupňů nastavitelného odporu, díky čemuž spojuje kvality tradičního kardio přístroje s přínosy posilovacího stroje. ​

ELEVATE Row ADJ™, který se používá velmi jednoduše a zábavně, cílí na všechny svalové skupiny současně a hladkým soustředným fázím cvičení umožňuje plynulé a stálé zatížení v celém rozsahu pohybu. ​Veslování navržené pro více možnosti pohybu, včetně cviků, jako je biceps curl a střídavé veslování do stran, které je zábavné, uživatelsky přívětivé a vhodné pro všechny fitness úrovně.

Veslovací trenažer buduje základní stabilitu jádra a posiluje základní svalové skupiny. Jeho všestrannost z něj činí ideální součást osobního tréninku, skupinové lekce, boot campu nebo intervalového tréninku.

BENEFITY PRO CVIČENCE

Spojení silového a kardio tréninku 7 stupňů odporu pro veslování na nakloněné rovině nabízející platformu pro dva nezávislé pohyby produkující trénink zapojující současně všechny svalové skupiny rychle a efektivně. Nízká zátěž na klouby, zejména na spodní část páteře. Plné posílení nohou a ramen. Cvičení může být zlehčeno nebo ztíženo, aby vyhovovalo všem fitness úrovním. Odpor může být snížen nebo zvýšen v závislosti na individuálních preferencích. Design přizpůsobitelný uživatelům všech velikostí.

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

  • Délka jednokolejky: 79 cm
  • Úrovně odporu: 7
  • Při použití: 250 x 60 cm x 80 cm (D/Š/V)
  • Hmotnost jednotky: 45 kg
  • Maximální hmotnost uživatele: 180 kg
  • Konstrukce: Ocel s ocelovými výztuhami z extrudovaného hliníku

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací stroje Total Gym
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: