Závěsný systém TRX® BURN (Originální produkt TRX®)

Kód: TRXBURN
Akce
Značka: TRX®
5 490 Kč –30 %
Závěsný systém TRX® BURN (Originální produkt TRX®)_01
5 490 Kč –30 % 3 800 Kč 3 140 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Originální produkt s ochrannou známkou TRX® vhodný na domácí použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsný systém TRX® BURN ORIGINÁL

TRX® Burn System nabízí rychlé, zábavné a efektivní tréninky vhodné pro všechny fitness úrovně a pro všechny stanovené cíle.

Kdekoliv, kdykoliv. TRX® Burn System byl navržen pro ty, kteří se na své fitness cestě chtějí rychle posouvat dál, a to jak ve sportu, tak i v běžném životě. Tento revoluční systém vám pomůže spalovat tuk, budovat svalstvo a zlepšovat mobilitu. Vezměte si tuto přenosnou tělocvičnu s sebou kamkoliv se vám zamane a začněte se cítit lépe ještě dnes!

Balení obsahuje:

  • Závěsný systém TRX® Burn
  • Mobilní aplikace na 7 dní zdarma 
  • Plakát se cviky v 7 jazycích
  • Závěsnou kotvu pro zavěšení do dveří
  • Vak na uložení TRX® Burn

Nosnost TRX® Move: 159 kg

7 jednoduchých pohybů = 100 % tréninku

Chcete se ve svém tréninku rychle posunout dál? TRX® Burn System vám to umožní. S pomocí 7 základních TRX® pohybů, jako je tlak, tah, dřep, vzpor, rotace, předklon a výpad, dosáhnete stanovených fitness cílů za minimální dobu. Je čas transformovat vaše fitness já na jeho nejlepší možnou úroveň a zlepšit tak způsob, jakým se hýbete, cítíte a myslíte.

Jeden produkt. Bezpočet pohybů. Nekonečné možnosti. Fitness plakát je přeložen do 7 jazyků a zahrnuje 2 celé tréninky.

Ke ztížení nebo naopak zlehčení tréninku, používáte pouze hmotnost svého vlastního těla. Je vědecky dokázáno a v praxi ověřeno, že trénink na TRX® aktivuje více svalstva a přináší skvělé výsledky v minimálním čase. Zábavné, rychlé a efektivní tréninky můžete praktikovat kdekoliv. Skvělé pro všechny věkové a fitness kategorie a jakýkoliv cíl.

Tréninková aplikace TRX® zdarma na 7 dní, která Vám umožní začít trénovat okamžitě. Dosáhněte jakýchkoliv fitness cílů s nekonečnými variacemi audio a video tréninků vedených světově uznávanými profesionály. To vše umožní váš závěsný trenažer prezentující posilování s vahou vlastního těla. Podobně si můžete přizpůsobit i vaši tréninkovou aplikaci. Vyberte si podle cílů a životního stylu z nepřeberného množství namluvených nebo natočených tréninků, kde profesionální trenéři povedou každý váš krok. Můžete zvolit i speciální rozvržení tréninků, které zajistí maximální výsledky v minimálním čase.

Doplňkové parametry

Kategorie: TRX® na doma
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: