Závěsný systém TRX® TACTICAL GYM (ORIGINÁLNÍ produkt TRX®)

Kód: FTKMG3
7 990 Kč 6 603 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Originální produkt s ochrannou známkou TRX® vhodný pro profesionální, sportovní nadšence a venkovní cvičení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsný systém TRX® TACTICAL GYM ORIGINÁL

TRX® Tactical Gym (označován také jako TRX® Force Kit či Army style) obsahuje tréninkový program používaný elitními vojenskými jednotkami USA Navy. Jedná se o komplexní program na 12 týdnů intenzivního tréninku a vojenského drilu. Program je vytvořen pro maximální účinnost tréninku v krátkém časovém úseku pro posilování celého těla i v extrémních podmínkách. TRX® vytvořil člen USA Navy Randy Hetrick k tréninku se svými členy roty. Nyní i vy můžete trénovat jako speciální jednotky a díky TRX® dosáhnout stejné fyzické výkonnosti.

Originál je jen jeden! Nakupujte u výhradního distributora TRX® pro Česko a Slovensko - 3D FITNESS s.r.o. Garanci původu a prohlášení o zastoupení TRX® pro ČR a Slovensko si můžete prohlédnou zde.

Přejete si zkontrolovat, zda je váš dodaný TRX® od jiného dodavatele skutečně originál? Napište nám a my váš produkt dle originálního čísla zkontrolujeme v databázi produktů společnosti FITNESS ANYWHERE, výrobce TRX®.

A pro ty, kteří ještě nevědí, co přesně závěsný systém TRX® je, malé představení:
TRX® závěsný systém nabízí pestrou škálu cviků. Existuje spousta variant a možností, jak popruhy na cvičení využít a nespadnout do stereotypu stále se opakujících cviků. TRX® závěsný systém pracuje na jednoduchém principu otáčecí karabiny a dvou popruhů, které můžete uchytit kdekoliv za strom, trám či skobu. Doma využijete kotvu, díky které můžete závěsné pásy TRX® uchytit i do dveří.

Popruhy TRX® dokáží pracovat se všemi svaly na vašem těle (a to dokonce i s těmi, o kterých jste doposud ani nevěděli, že je máte). Při tréninku s popruhy si procvičíte všechny partie na vašem těle. Záleží jen na vás, jestli se rozhodnete posilovat ruce, nohy, břišní svalstvo nebo kompletně celé tělo. Po dobu cvičení s TRX® aktivujete stabilizační svalstvo, budujete svalovou sílu, rovnováhu i flexibilitu. Svalová hmota narůstá rovnoměrně, což snižuje riziko zranění a zvyšuje výkonnost. Závěsný systém TRX® je originální nářadí využívající pouze hmotnost cvičence jako dominantní faktor pro zátěž při cvičení. Zátěž si tak lze snadno upravit nastavením polohy těla.

Cvičení s ním je tedy vhodné jak pro začátečníky, elitní sportovce, i pro děti, dorost a juniory.

Obsah balení TRX® TACTICAL GYM ORIGINÁL:

TRX® Army style - s touto vojenskou verzí si užijete funkční trénink v extrémních podmínkách, které vojáci při svých misích zažívají. Ale také jej můžete využít doma či v přírodě. Army TRX® je totiž vhodný do jakéhokoliv prostředí.

Díky TRX® závěsné kotvě uchytíte popruhy kdekoliv: stabilní konstrukce, stromy, nosníky...více možností zavěšení + více verzí tréninku = maximální výsledky.

Lehce nastavitelné a uzamykatelné spony pro regulaci délky TRX® umožňují snadné použití doma nebo v terénu.

TRX® Tactical Gym je vybaven gumovými madly, která jsou vyrobena z vysoce odolných materiálů, což zajišťuje jejich dlouhou živostnost. Protiskluzová madla se příjemně drží v rukou a drážky na nich slouží k odvodu potu.

TRX® závěsná karabina - nová odolná karabina, která udrží nosnost až neuvěřitelných 600 kg. Karabina je chráněna proti korozi.

TRX® závěs na dveře - praktický pomocník pro trénink u vás doma, v kanceláři nebo v hotelovém pokoji. 100 % bezpečný závěs se umístí mezi rám dveří a dveře. Nemusíte se bát, že byste poškodili povrch ani malbu dveří.

TRX® X-tender - neboli "prodlužovák", který můžete využít, pokud chcete TRX® upevnit na větší vzdálenosti. Obvod pro ukotvení má více než 25 cm (např. trámy, sloupy, kmeny stromů).

TRX® cestovní obal - univerzální obal, který lze použít například jako batoh na záda pro cvičení v přírodě. Nebo také může sloužit jako malý cestovní obal.

TRX® FORCE cvičební plán - průvodce tréninkem včetně 3 video workoutů pro 3 různé fitness úrovně.

TRX® FORCE aplikace pro chytré telefony a tablety - jedinečná možnost vyzkoušet si vojenský kondiční program. Díky této aplikaci je trénink k dispozici i pro civilní použití. Vaše tělo bude tak silnější a odolnější vůči zranění. Program vás donutí pracovat na svých slabých stránkách. Dvě komplexní tréninkové jednotky.

Maximální nosnost cvičence pro bezpečné cvičení může být až 159 kg / 350 liber (TRX® systém byl testován i při čtyřnásobném zatížení / 1400 liber a nevyskytla se na něm žádná závada, která by způsobila ohrožení bezpečnosti při cvičení).

Maximální výška pro cvičení: 2,7 m
Váha TRX® popruhů: 0,5 kg,
Maximální nosnost člověka je 158 kg
Váha celého balení: 1 kg (popruhy, dveřní závěs, prodlužovák, baťůžek).

Karabina: navržená tak, aby byla lehká pro cvičícího a zároveň měla 6ti násobnou bezpečnost.

Ekvalizér: má samonivelační funkci, která umožňuje uživateli rychle vyrovnat délku popruhů bez posunování spony, čímž vzniká rychlý přechod mezi cviky.

Zablokování smyčky: bezpečnostní funkce, která upozorní uživatele před pádem, pokud je ztráta přilnavosti v jedné z rukojetí. Zajišťovací smyčka také umožňuje rychlý přechod na asymetrické jednostranné cvičení.

Gumové rukojeti: vojenský stupeň, vyrobeny z vysoce odolné gumy s diamantovým vzorkováním, určeným pro trvanlivost, hygienu a ergonomii.

Doplňkové parametry

Kategorie: TRX® do fitka
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: