BOSU® Elite Balance trainer

Kód: BOSU-ELITE
6 390 Kč 5 281 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

BOSU® je balanční pomůcka, která svým tvarem připomíná polovinu gymnastického míče s pevným podstavcem. Od klasických balančních podložek BOSU® se liší speciálně navrženým protiskluzovým povrchem, který je rozdělen na dvě zóny.

  • Rozměry: 635 x 635 x 220 cm (výška)
  • Hmotnost: 8,5 kg
  • Nosnost: 180 kg
  • Balení obsahuje: BOSU® Elite, manuál, pumpička
  • Barva: šedo-stříbrná

Detailní informace

Detailní popis produktu

BOSU® Elite Balance Trainer je originální balanční nářadí. Od klasických balančních podložek BOSU® se liší speciálně navrženým protiskluzovým povrchem, který je rozdělen na dvě zóny. Nový materiál použitý pro kopuly BOSU® Elite by Weckmethod™ je navržený podle nejnovějších trendů a inovací v tréninku výkonnosti tak, aby poskytoval především větší odpor než nestabilitu. Na rozdíl od původního BOSU® Balance Trainer vytváří BOSU® Elite by Weckmethod™ silnou, elasticky natlakovanou odporovou sílu, která „připravuje“ tělo pro těžší zdvihy a větší produkci síly na zemi. Díky zvýšené stabilitě je BOSU® Elite by Weckmethod™ také ideální pro začátečníky, rehabilitaci a aktivní populaci seniorů. BOSU® Elite by Weckmethod™ také představuje očíslovanou “Power Line” a texturovanou “Power Zone” která poskytuje vizuální a hmatové body pro přesné umístění k maximalizování efektivity každého cvičení.

Nová kopule BOSU® Elite by Weckmethod™ s vysokou hustotou využívá tlak, který vyvíjíte, a přeměňuje jej v dynamický elastický odpor, čímž vytváří výbušnou sílu a dynamické izometrické napětí.

Protože každý centimetr nové kopule BOSU® Elite by Weckmethod™ může být použit k vytvoření různých silových vektorů a tréninkových podnětů, vytvořili jsme Power Line pro přesné polohování a Power Zone pro maximální využití vytvořené vztlakové síly.

Nářadí BOSU® lze používat dvěma základními způsoby: s pevným podstavcem na zemi anebo naopak. Díky extrémně zesílené konstrukci můžete BOSU® Elite Balance využívat ke cvičení s dalšími fitness pomůckami, které jsou hmotnostně těžší, jako jsou například medicinbaly, kettlebelly či činky. Každá z těchto variací tak přináší unikátní spektrum cviků, čímž tak můžete rozvíjet stabilitu, balanční sílu a rovnováhu.

Díky BOSU® je při cvičení zapojen hluboký stabilizační svalový systém. Ten je nezbytný pro správné držení těla jak při chůzi, tak při sezení.

Metoda balančního cvičení pomáhá při odstraňování bolestí zad a kloubů a napomáhá tak zpevňovat postavu. Cvičením na BOSU® také dochází k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy.

VLASTNOSTI:

  • Rozměry: 635 x 635 x 220 cm (výška)
  • Hmotnost: 8,5 kg
  • Nosnost: 180 kg
  • Balení obsahuje: BOSU® Elite, manuál, pumpička
  • Barva: šedo-stříbrná

Více instruktážních videí zde: https://www.weckmethod.com/video_categories/weckmethod-bosu-elite-videos-total-body-conditioning-exercises

BOSU ELITE BALANCE TRAINER vs BOSU PROFI BALANCE TRAINER: https://www.youtube.com/watch?v=k2GNIXnrhAw

NÁVOD PRO NAFOUKNUTÍ, VYFOUKNUTÍ A SKLADOVÁNÍ VAŠEHO BOSU:

https://www.youtube.com/watch?v=RdepElJSlVw

BOSU_Manual_CZ

Doplňkové parametry

Kategorie: BOSU® balanční podložka
Záruka: 3 roky

BOSU ELITE BALANCE TRAINER vs BOSU PROFI BALANCE TRAINER

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: