Escape deck

Kód: EST-DECK
8 349 Kč 6 900 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Escape deck je step, který můžete použit nejen na cvičení aerobiku, ale zároveň můžete ho předělat na posilovací lavici s opěrkou zad nebo na překážku. Proto je to ideální pomocník pro jakékoliv cvičení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na první pohled vypadá Deck jako obyčejný step, který se používá při cvičení aerobiku. Ale pozor, zdání klame! Deck ESCAPE je velmi univerzální pomůcka. Díky atraktivnímu provedení, robustní konstrukci a především univerzálnosti se může proměnit během několika málo chvil na posilovací lavici nebo překážku různé velikosti.

Se základní výškou mohou zejména dámy použít Deck na cvičení step aerobiku. Pomocí dvou vyklápěcích podložek lze Deck zvýšit a tím cvičení bude náročnější a intenzivnější, aniž bychom museli použít další podložky pro step. Zvednutím části nášlapné plochy lze pak Deck velmi rychle předělat na posilovací lavici s opěrkou zad. S každou touto modifikací můžeme vytvořit nakloněnou rovinu využitelnou při různých druzích cvičení.

Povrch Decku je tvořen protiskluzovým gumovým materiálem. Cílové zóny tištěné na podložce pomáhají uživatelům a také instruktorům orientovat se, kam mají umístit ruce a kam nohy. A právě díky těmto zónám je velmi jednoduché provádět cviky po celé délce Decku a vytvářet zajímavé choreografie. Umožňují lidem přesně definovat cíl cvičení a také dodržovat správnou techniku.

Tento produkt může být využíván jak úplnými začátečníky, tak profesionály či kondičními trenéry. Právě jeho univerzálnost a množství proveditelných cviků z něj dělá ideálního pomocníka pro jakékoliv cvičení.

Dostupné rozměry: 1100 x 330 x 205/355 mm
(základní výška nášlapné plochy: 205 mm, výška nášlapné plochy po vyklopení nohu: 355 mm).

Doplňkové parametry

Kategorie: Stepy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: