FLOWIN® SPORT WHITE

Kód: STA-FSPORTWHITE
4 485 Kč 3 707 Kč bez DPH
Skladem za 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
9.8.2024
Možnosti doručení

FLOWIN® SPORT WHITE podložka byla vyvinuta pro rozvoj kondičních schopnosti. Při cvičení využíváte váhu vlastního těla. Rozměr podložky: 140 × 100 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rolovatelná podložka FLOWIN® sport white, která se dodává s cestovním obalem a pěti pomocnými podložkami, tréninkovým manuálem a DVD obsahujícím tři různé tréninkové programy. Tato podložka desky je vhodný nejen do fitness center, ale i pro kruhový, nebo osobní trénink v pohodlí domova.

Obsah balení

  • 1x rolovatelná deska 140 x 100 cm   
  • 1x instruktážní DVD   
  • 1x manuál   
  • 2x podložka pod chodidla   
  • 2x podložka pod ruce   
  • 1x podložka pod kolena   
  • cestovní obal

Hmotnost: 2,5 kg

Upozornění: FLOWIN® SPORT by měl být používán pouze na hladkých vodorovných plochách, ideálně na tvrdých podlahách a mimo dosah přímého slunečního záření. 

Co je vlastně FLOWIN®?
FLOWIN® koncept byl vyvinut v prostředí vrcholových desetibojařů ze Švédska. Dále pokračoval rozvoj do oblasti rehabilitační, kde si také našel své místo, hlavně jako poúrazová pomůcka. Nyní se FLOWIN® pomalu zařazuje do dalších sportů, kde je hlavním úkolem rozvoj kondičních schopností a vyrovnávání dysbalancí.
V tréninku se využívá jenom hmotnost vlastního těla, působící jako přirozený odpor. Cviky mají charakter koncentrovaných frikčních pohybů, které se vykonávají pomocí tření podložek o tréninkovou plochu. Intenzita zátěže odpovídá hmotnosti těla a tlaku, který je při cvičení vyvíjen.
Je složen z podložky (tréninkové plochy) a sady malých podložek pro ruce/nohy a pod kolena/lokty.
Jsou pro vás připravený odborně sestavené kurzy FLOWIN® na DVD. Zkuste si, jestli vám posilování vyhovuje pod vedením zkušených trenérů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Flowin® a ostatní klouzavé podložky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: