JUMPING® TRAMPOLÍNA Excellent + DVD

Kód: TJ-EXC
9 990 Kč 8 256 Kč bez DPH
Skladem za 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
9.7.2024
Možnosti doručení

JUMPING® TRAMPOLÍNA Excellent vhodná nejen do fitness center. Nosnost trampolíny je až 120 kg. Jednoduché uskladnění v přepravním boxu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jumping® slaví letos již 15. výročí, k tomuto okamžiku uvádí na trh trampolínu JUMPING PROFI EXCELLENT. Konstrukce této trampolíny je vyrobena rovněž z ocelového kulatého profilu, jehož tloušťka stěny je 1,5 mm a zajišťuje dostatečnou tuhost. Nosnost trampolíny je až parádních 120 kg, přitom její hmotnost nepřesáhne 11 kg. Trampolína má 6 pevných nohou o výšce 28,5 cm, které jsou součástí konstrukce. Nohy jsou zakončené speciálním gumovým nástavcem, který chrání před poničením podlahy všech druhů povrchů a nezanechává žádné šmouhy. 

Specifikace trampolíny JUMPING PROFI EXCELLENT:

  • Opěrná madla: mají ocelový kulatý profil o tloušťce 1,5 mm a skládají se ze dvou částí. K této trampolíně jsou nabízené dvě varianty velikosti opěrných madel. Výhodou je variabilní nastavitelnost dle výšky skákajícího.
  • Výplet trampolíny: je tvořen speciální polypropylenovou tkaninou, která vyniká odolností proti UV záření. Doskočná plocha je ohraničena svítivě zeleným lemem, jehož šířka je 5 cm. Výplet trampolíny má 54 ok, kterými jsou provlečeny speciální třmeny, do nichž je uchycené pružné gumolano.​
  • Gumolano: má speciální polyetylenový monofil, který má nízkou tažnost a velkou svěrnou sílou. Každý konec gumolana je uchycen do třmenu a je zajištěn kleštinou, aby se nevyvléklo. Tento komfortní systém zajišťuje trampolíně unikátní zavěšení a v případě poškození velice jednoduchou výměnu. Výhodou je rovněž jeho odolnost vůči otěru.​ Průměr gumolana je 7 mm.

Přepravní kartonová krabice je velmi pevná, její rozměry jsou: šířka 43 cm, výška 17 cm a délka 76 cm. Stačí jednoduchý manévr a trampolínu složíte do užitného stavu, s touto trampolínou tak odpadnou starosti se složitým převozem či uskladněním.

DVD v českém jazyce pod vedením Jany Svobodové a Tomáše Buriánka, délka videa 32:10 minut.

Záruční lhůta na rám: 2 roky.

Záruční lhůta na výplet, gumolana, gumové nástavce: 6 měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness trampolíny
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: