Tiguar gymnastický míč 65 cm (fialový)

Kód: TI-SP0065S
Akce
Značka: Tiguar
999 Kč –15 %
Tiguar gymnastický míč 65 cm (fialový)_01
999 Kč –15 % 849 Kč 702 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Gymnastický míč ve 4 variantách ve speciální úpravě proti prasknutí. Bez ftalátů, ideální pomůcka pro protažení celého těla. Lze ho použít ve všech komerčních fitness centrech, ale také zcela bezpečně ve zdravotnických zařízeních.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tiguar gymnastický míč – myšlenka zrození této pomůcky vznikla v rehabilitačních a fyzioterapeutických centrech, kde se dodnes používá. Míče už dnes patří k základním pomůckám ve školách, fitness centrech či sálech skupinových aktivit.

Velké míče se mnohdy také používají jako alternativa sedacího nábytku. Kolikrát můžete vidět, že i v kanceláři u celodenní sedací práce u PC klienti využívají právě sedací míče, protože již po několika minutách sezení pociťují únavu zádových svalů. Míč nás nutí sedět rovně a ne zcela strnule a nepříjemně, neustále tak vyrovnáváme těžiště a udržujeme rovný sed. S míčem se dá nejen cvičit a tím tak posilovat břišní a zádové svaly, ale i obyčejné sezení a pohupování na míči má velký vliv na upevnění zdraví a relaxaci. Pravidlo je jednoduché: při sezení na míči by vaše nohy měly svírat pravý úhel. 

Tiguar cvičební míč je vybaven systémem proti prasknutí, díky kterému míč v případě propíchnutí nevybuchne a otvor se nezvětší, pouze z něj pomalu uniká vzduch.  Je vyroben pro statické zatížení až 450 kg a hmotnosti cvičence až 140 kg. Díky těmto unikátním parametrům je zařazen do kategorie “SAFETY”, což znamená, že ho lze použít ve všech komerčních fitness centrech, ale také zcela bezpečně ve všech zdravotnických zařízeních.

Materiál neobsahuje latex, je šetrný k pokožce a neobsahuje ftaláty. Povrch míče je navíc pokryt antialergickou vrstvou. Během tréninku vaše pohodlí zajistí vypouklé proužky na povrchu tělového míče, které mají protiskluzový účinek a zajišťují stabilní polohu během cvičení.

Který rozměr vybrat?

Dostupné rozměry a barvy:

PŘED PRVNÍM POUŽITÍM

Před prvním použitím nechte míč alespoň 24 h v pokojové teplotě. Poté nafoukněte míč o 5 cm více než má být jeho průměr (roztáhne se tak silná stěna míče) - POZOR, míč se bude jevit velmi tvrdý (vzhledem k velikosti míče doporučujeme kompresor). Po 12-24 h by měl být míč vyfouknut na cílovou velikost - tím se zachová optimální pružnost míče, správný průměr a bezpečnostní parametry.

Průměr po nafouknutí

  • míč o velikosti 55 cm: 173 cm
  • míč o velikosti 65 cm: 204 cm
  • míč o velikosti 75 cm: 235 cm

SKLADOVÁNÍ

Skladujte mimo dosah UV záření, organických a anorganických rozpouštědel. Po použití je vhodné míč otřít vlhkým hadříkem a odložit k vysušení na vhodné místo.

Cviky na gymnastickém míči Tiguar:

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Velké gymnastické míče
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: