Overball Quuz 18 cm

Kód: QPBALL18
129 Kč 107 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Overball je šikovný polohovací balanční míček, který se hodí pro strečink, posilování, relaxaci či rehabilitaci. Cvičení s Overballem můžete kombinovat například s funkčními pomůckami jako jsou odporové gumy, expandery či pěnové válce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Overball Quuz je šikovný polohovací balanční míček, který se hodí pro strečink, posilování, relaxaci či rehabilitaci. Při cvičení zapojuje hluboký stabilizační svalový systém – pánevní dno, šíjové svalstvo, hluboké ohýbače krku a hluboké zádové svaly, které spolu s břišním svalstvem fixují páteř ve správné poloze.  

Overball využívá se na rehabilitacích jako pomůcka k léčbě, při tělesné výchově, při posilovacích, protahovacích a kondičních cvicích, při balančních cvičeních, relaxačních cvičeních a dalších rehabilitačních technikách. 

Overball Quuz je k dispozici ve čtyřech velikostech v odlišných barvách: Ø 18 cm - žlutý

Overball je možno přiloženou trubičkou či ústy nafouknout do požadované velikosti. Můžete cvičit s plně nafoukaným míčem, ale také využívat ke cvičení podhuštěné míče. Podhuštěný Overball se využívá především jako podkládací pomůcka za bedra např. při cestování autem, letadlem či vlakem, při sezení na židli v práci i ležení na lůžku. Míč je nenáročný na údržbu a má dostatečnou nosnost – 120 kg.

Cvičení s Overballem můžete kombinovat například s funkčními pomůckami jako jsou odporové gumy, expandery či pěnové válce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Velké gymnastické míče
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: